Vezmi GameTeam na prázdniny 2016

I tento rok bude po celé prázdniny probíhat soutěž která prověří vaši kreativitu a vynalézavost.

Vyhraj 60-ti denní VIP a 100 Kreditů.

Pošli prázdninovou fotku s logem GameTeamu a zařaď se do soutěže.

 

GameTeam už byl v televizi, u některých z vás ve škole a teď s vámi pojede na prázdniny.

 

Pošli nám fotku nejkrásnějšího, nejromantičtějšího, nejexotičtějšího, nejnebezpečnějšího, nejvyššího, nejhlubšího, prostě nej místa kde s tebou bylo logo GameTeamu a máš šanci vyhrát zajímavé ceny.

 

Každou neděli od 10.6 do 28.7.2016 vybere admin tým minecraft serveru GameTeam.cz z fotografií došlých za posledních 7 dnů jednu a její autor získá 60-ti denní VIP a 100 Kreditů na minecraft server GameTeam.cz.

11.9.2016 vybere admin tým minecraft serveru GameTeam.cz ze všech došlých fotografií (vyjma těch co již byly vybrány v týdenních hodnoceních) další výherce 60-ti denního VIP účtu a 100 Kreditů. Počet rozdaných výher bude závislý na celkovém počtu došlých fotografií. Za každých 10 došlých fotografií dáme jeden VIP účet na 60 dní a 100 Kreditů. Pokud tedy pošlete 100 fotografií vybereme každý týden jednoho výherce, a 11.9.2015 vybereme dalších deset hráčů kteří obdrží VIP a 100 Kreditů. Celkový počet výher tedy není nijak omezen a šanci na výhru máte opravdu vysokou.
Bonus: Průběžně, jak se již stalo zvykem, budu náhodně odměňovat fotografie které se zalíbí mně (Monty70).

 

Pravidla:

Je jedno jestli logo namalujete na papír a podržíte ho při focení v ruce, nebo ho namalujete do písku, vymodelujete z oblázků a tak dále. Důležité je, že tam logo GameTeamu bylo s vámi.

Vyhodnocení:
60-ti denní VIP zatím vyhráli:

Jako poděkování za účast dostávají všichni kdo vzali GameTeam na prázdniny odměnu 10 Kreditů

 

Vezmi GameTeam na prázdniny 2016 - odměna pro všechny účastníky

 

 

Fotografie z minulých ročníků

 

Divi WordPress Theme