TrustLevel

Pro eliminaci cheaterů děláme co jen jde.


TrustLevel sleduje jednotlivé hráče a podle jejich chování jim přiděluje body které ovlivňují zda bude hráč vpuštěn na server chráněný TrustLevelem.

Play.GameTeam.cz

Princip TrustLevelu

Zjednodušeně:
Při hraní získáváš TrustLevel (level důvěry). Nový hráč má TrustLevel 0. Na chráněné servery se dostaneš až s určitým TrustLevelem.


Trochu podrobněji:
Systém již několik měsíců pozorně sleduje chování hráčů, učí se z něj a na základě těchto dat hráče ohodnotí body které se dají vyjádřit jako TrustLevel (level důvěry). Pokud je počet bodů v TrustLevelu příliš nízký, nebude hráč vpuštěn na servery pod ochranou TrustLevelu.

TrustLevel ovlivňuje spousta faktorů a vysvětlit algoritmus kterým systém dopočítává TrustLevel  by bylo na hodiny, takže to vezmu opravdu jen velmi zjednodušeně.

Po registraci na GameTeamu máš trust level 0 a jsi pro systém nedůvěryhodný hráč. Systém tě prostě nezná, nevěří ti a proto tě NEPUSTÍ na servery chráněné TrustLevelem. Nový hráč tedy nejdřív musí získat dostatečný TrustLevel. TrustLevel si hráč zvyšuje hraním a je jedno na jakém serveru hraje. TrustLevel se zvyšuje za odehraný čas, killy nepřátel a mobů, položené a vykopané bloky, oenchantování předmětů a spoustu a spoustu dalších činností. U každé minihry bude minimálně jeden server TrustLevel Free, kam se připojí i hráč s nízkým, nebo nulovým TrustLevem.

Na chráněné servery se můžeš připojit až ve chvíli, kdy budeš mít dostatečně vysoký TrustLeve. Ale POZOR. To, že ses dostal na chráněný server ještě neznamená, že si můžeš dělat co chceš! Systém sleduje naprosto všechny hráče a naprosto všude (i na Hráčských serverech) a podle jejich chování nadále upravuje jejich TrustLevel. Takže pokud budeš dělat neplechu, tak ti TrustLevel opět klesne pod hranici která ti zajistí vstup na chráněné servery a opět budeš muset na servery s TrustLevel Free a věř, že tam to není tak příjemné jako na chráněných serverech. Na TrustLevel Free serverech jsou záměrně vypnuty některé výhody, ba dokonce jsou tam záměrně přidány některé nevýhody (nižší zisk Tokenů, Duší, méně kitů, nemožnost zapnout pro takovýto server booster a další…)!


Opravdu podrobně:
Ne to opravdu nechceš, To bychom tu byli hodiny a hodiny.

 


Svůj TrustLevel zobrazíš příkazem /Trust, kamarádův /Trust NICK

 

 

 

Divi WordPress Theme