Funkce na PokeCraftu

Nevíš co vlastně všechno na PokeCraftu je, nebo jen potřebuješ ujasnit na co je  třeba aktivita jsi na správném místě.

Aktivita

Aktivita, kterou získáš za hraní na PokeCraftu.

 

Za aktivitu lze nakupovat lístky do loterie. Dále si za ní můžeš vybrat hodnotné ceny rozdělené do 4 sekcí. Své konto aktivity můžeš vylepšovat aby nedošlo k explozi, větší kapacita a více získávání bodu za hraní. Menu s aktivitou zobrazíš pomocí příkazu /aktivita

Poklady

Poklady lze najít na spawnu PokeCraftu. Spawnuji se v určitém časovém intervalu.

 

Poklad se spawnuje vždy na spawnu PokeCraftu. V pokladu lze najít velice hodnotné ceny, ale také i legendární pokemony. Poklad se může spawnout na jakémkoliv místě spawnu a může mít podobu truhly nebo emeraldu.

Úkoly

Za plnění úkolu získáš cenné itemy.

 

Úkoly se rozdělují na dva druhy opakovatelné a hlavní úkoly. Hlavní úkoly lze plnit jen jednou, opakovatelné dle časového intervalu u jednotlivých úkolů. Menu s úkoly najdeš pod příkazem /ukoly. Pokud přijmeš jeden úkoly druhý už nelze přijmout.

Loterie

Trošku hazardu je třeba.

 

Do loterie lze vsadit body aktivity. Menu s Loterii nalezneš pod příkazem /aktivita. Každá loterie se losuje každých 60 minut. Čím více koupíš lístků do loterie tím se tvá šance na výhru zvýší.

Wiki

Nevíš? Wiki ti poradí.

 

Jako jediný máme přímo na serveru wiki. Menu wiki zobrazíš pomocí příkazu /wiki. Nalezneš zde většinu itemu přímo ve hře a nemusíš hodit na žádné webovky.

Přechod na plnohodnotný server – GameHosting

Baví tě provozovat vlastní server a chtěl by jsi mít plnou kontrolu nad svým serverem? Přejdi na plnohodnotný GameHosting. MultiMine.cz ti nabídne nejlepší poměr cena/výkon a přednastavené automatické VIP a SMS systémy které ti pomohou s financováním serveru. Pokud si objednáš server na MultiMine.cz, můžeš je přes ticket požádat o přesun mapy a pluginů z tvého Hráčského serveru na tvůj nový GameHostingový server.

Divi WordPress Theme