PRAVIDLA A PODMÍNKY VYUŽÍVÁNÍ /Obchod:

Pravidla a podmínky platné od 1.10.2016

Využíváním služeb, produktů a serverů GameTeam.cz souhlasíte s těmito Pravidly a podmínkami využití.

 

  1. Potvrzenou objednávku nelze zrušit.
  2. Uživatel souhlasí s okamžitým doručením objednaných služeb, serverů a podobně a bere na vědomí, že jakmile začne proces doručení, ztrácí právo na odstoupení od objednávky.
  3. Objednávka je považována za potvrzenou uskutečněním nákupu v /Obchod a odesláním adresy na kterou bude produkt doručen.
  4. Doprava ZDARMA – Není-li uvedeno jinak, jedná se o obyčejnou poštovní zásilku viz: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/psani/cr/obycejne-psani . U takovéhoto způsobu doručení pošta neodpovídá za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu, což je sice nesmysl, ale bohužel to neporušuje žádný zákon ani předpis. GameTeam  odesílání zdokumentuje dostupnými prostředky. Z výše uvedeného vyplývá, že na nákupy odeslané tímto způsobem nelze poskytnout záruku.
  5. Objednávky jsou zákazníkovy doručeny do 5-ti pracovních dnů (pošta o víkendu prostě nepracuje)
  6. V případě nedoručení objednávky nás kontaktujte vyplněním formuláře pod tímto textem.
  7. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené využíváním serverů a služeb GameTeam.cz, ztrátu či zneužití uložených dat, či jinou újmu. Zodpovědnost za případné škody nese vždy Uživatel.
  8. Provozovatel se zavazuje, že informace, které o sobě Uživatel při vytvoření objednávky uvedl, neposkytne třetí osobě s výjimkou oficiálních žádostí orgánů činných v trestním řízení a orgánů státní správy oprávněných k vyžádání daných informací dle zákona.
  9. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu „pravidel a podmínek vyzužívání“ a to i bez předchozího upozornění.
  10. Uživatel se zavazuje doržovat pravidla slušného chování. Porušení pravidel slušného chování bude mít za následek omezení, nebo zablokování přístupu ke službám a serverům GameTeam.cz

 

Kontaktní formulář

Před odesláním kontaktního formuláře si přečti horní části této stránky.

Zde můžete stručně popsat svůj problém s objednávkou.

Tvůj email (vyžadováno)

Pro jaký nick jsi prováděl nákup? (vyžadováno)

Na jakou adresu měl být nákup doručen? (vyžadováno)

Kdy jsi uskutečnil nákup? (vyžadováno)

Captha - Vypočítej příklad


Divi WordPress Theme