Servery Hráčů – Hráčské Servery

Další z ojedinělých projektů portálu GameTeam.cz
Získej server na Lobby GameTeam.

Aktuální počet Hráčských Serverů

Smysl Hráčských serverů, aneb proč to děláme.

Hlavní smysl Hráčských serverů je umožnit hráčům vyzkoušet si bez rizika a zdarma ovládání serveru a vedení admin týmu. K tomuto účelu jsme připravili spoustu přednastavených minecraft serverů a rozhodli jsme se je dát věrným hráčům ZDARMA k dispozici.

Hráčské servery jsou z 90% placeny z fondů portálu GameTeam.cz

Play.GameTeam.cz

Novinky

Návody na pluginy najdeš přímo ve hře pod příkazem /HS

 

b

Mazáni Warpů

Přidán plugin na jednoduché mazání warpů a možnost zakázat Premium hráčům warpy vytvářet

Příkazem /RemWarp může moderátor a vyšší pozice pohodlně promazávat existující warpy. V menu /Nastavení – Editace práv – Premium přibyla možnost zakázat Premium hráčům možnost vytvářet warpy.

b

Simple Rename

Plugin na jednoduché přejmenování itemů

Simple Rename umožní adminům přejmenovávat itemy včetně jejich popisu (lore). Majitel pak může tuto funkci povolit i ostatním skupinám hráčů.

Head Database Přidán plugin s 10 000+ minibloky

Po napsání příkazu /hdb se otevře menu s více než 10 000 minibloky.
Minibloky (hlavy) jsou rozděleny do skupin a lze použít i vyhledávání

Jak si rychle založím Hráčský server

Jak to funguje
Přístup na Servery Hráčů mají všichni. Založit ho může jen hráč s levelem 60+ a nebo VIP hráč.

JAK ZALOŽIT HRÁČSKÝ SERVER

 • Hráčský server může vlastnit buď věrný hráč (level 60+), nebo hráč s VIP.
 • Informace o globálním levelu najdeš  -> ZDE
 • Informace o VIP najdeš ->  ZDE.
 • Server si pronajmeš na Lobby serveru. IP:  Play.GameTeam.cz
 • Najdi NPC s textem  „Klikni pro vytvoření Hráčského serveru“.
 • Postupuj dle jeho pokynů.
 • Po vytvoření se na svůj server připojíš na Lobby kliknutím na vesničana s nápisem Hráčské servery. Svůj server máš v menu vlevo nahoře (item nether star). Pokud v levém horním rohu nemáš item nether staru, tak jsi server buď nevytvořil, nebo ti již vypršel jeho pronájem. Založ si server znovu.  Menu NPC postavy zde.
 • Server je pro verzi hry 1.8 +
 • Server funguje pouze pokud je majitel online. Pouze Majitel ho muže probudit a po odpojeni majitele se server sám uspí. Vyjímka je, když si Majitel koupí funkci Non-Stop
 • Server máš pronajatý na 7 dnu. Chceš server na delší dobu? Máš dvě možnosti.
  • Po vypršení serveru počkat 24 hodin a založit si server znovu.
  • Napsat příkaz /Nastaveni (musíš napsat na serveru který chceš prodloužit) a v menu které se otevře vybrat prodloužení serveru. Prodloužení je na dalších 10, 20 a nebo 50 dnů a stojí od 0,175 Kreditu za jeden slot a jeden den. Příkaz může zadat kdokoliv. Kredity se strhnou tomu kdo příkaz zadal. Pokud příkaz zadá hráč, bude mu automaticky aktivován časově neomezený Premium účet na hráčském serveru který prodloužil.
 • Na Hráčských Serverech si sami vytváříte admin tým. Nežádejte adminy GameTeamu aby zasahovali na vašich serverech, nemají na to oprávnění.
 • Server se ovládá příkazem /Nastaveni (Instalace pluginů, reinstalace serveru, změna šablony serveru, přidělování permissí, nastavování počtu slotů, prodlužování pronájmu, Non-stop, Admin tým, atd)
 • Residence ochrání tvé pozemeky. Residenci máš po vytvoření pronajatou na 14 dní. Pronájem prodloužíš příkazem /res lease renew, nebo příkazem /resadmin lease set [residence] [#days/infinite] – Nastavíš residenci k pronájmu na # dnů a nebo napořád.

CO SE NESMÍ

 • Dělat reklamu na cokoliv!
 • Prodávat cokoliv za jinou měnu než Kredity (můžete hráči prodat Admina. Hráč vám musí zaplatit Kredity, prodloužením vašeho serveru, zakoupením funkce  Non-Stop a podobně).   Kredity koupíš zde.
 • Záměrně přetěžovat server.
 • Používat rasistické, vulgární, sexuální a jinak urážející výrazy
 • Vydávat se za někoho jiného
 • Používat cheaty a bugy
 • Griefovat
 • Spamovat
 • Prostě dodržujte základní pravidla slušného chování

FUNKCE ZA KREDITY

Hráči

 • Prodloužení serveru – prodlouží server o 10 dnů
 • Non-stop – Server bude on-line i bez majitele
 • Větší váha pro pluginy – Maximum je 300 (Každý plugin má určité bodové ohodnocení vytížení serveru. Pokud dosáhnete maxima, nemůžete již instalovat další pluginy. Musíte některý plugin odinstalovat, nebo dokoupit body)

Pouze Majitel

 • Zvýšit sloty – maximum je 20 slotů

Vše se nakupuje v /Nastaveni

Jak se rychle připojím na Hráčský server

Přechod na plnohodnotný server – GameHosting

Baví tě provozovat vlastní server a chtěl by jsi mít plnou kontrolu nad svým serverem? Přejdi na plnohodnotný GameHosting. MultiMine.cz ti nabídne nejlepší poměr cena/výkon a přednastavené automatické VIP a SMS systémy které ti pomohou s financováním serveru. Pokud si objednáš server na MultiMine.cz, můžeš je přes ticket požádat o přesun mapy a pluginů z tvého Hráčského serveru na tvůj nový GameHostingový server.

Rychlý návod jak ovládat svůj Hráčský Server

Podpora

Bugy, chyby, návrhy na vylepšení
Máš návrh na vylepšení Hráčských Serverů, tip na plugin který by jsme měli přidat, našel jsi bug, chybu, nebo máš problém se kterým si nevíš rady? Napiš nám a pomůžeme ti.

Nahlášení chyb:
http://forum.gameteam.cz/categories/hracske-servery-nahlaseni-chyb

Návrhy na vylepšení:
http://forum.gameteam.cz/categories/hracske-servery-navrhy-na-vylepseni

FAQ – Často kladené otázky

 

 

Co potřebuji?

 • Globální level 60 a více, nebo VIP účet. Hráčské servery jsou primárně určeny našim věrným hráčům, tedy hráčům s levelem 60+. pokud level 60 nemáš můžeš ho nahradit VIP účtem.   Jak si pořídit VIP najdeš zde.

Jak si Server založím?

 • Na Lobby najdi NPC s textem „Klikni pro vytvoření Hráčského serveru“, klikni na něj a postupuj dle instrukcí.

Na jak dlouho budu server mít?

 • Server máš pronajatý po dobu 7-mi dnů.
  Po uplynutí 7-mi dnů máš 2 možnosti
  – Počkat 24 hodin a založit si server znovu
  – Napsat příkaz /Nastaveni (musíš napsat před vypršením serveru) a v menu které se otevře vybrat prodloužení serveru. Prodloužení je na dalších 10 dnů a stojí 0,375 Kreditu za jeden slot a jeden den. Příkaz může zadat kdokoliv. Kredity se strhnou tomu kdo příkaz zadal. Pokud příkaz zadá hráč, bude mu automaticky aktivován časově neomezený Premium účet. Takovému hráči nemůže Prémium sebrat ani Majitel serveru.

Kolik má server slotů?

 • Hráčský server má 4 sloty pro hráče + 1 slot rezervovaný pro majitele. Pokud ti 4 + 1 slotů nestačí (drtivé většině hráčů budou 4+1 sloty stačit), můžeš si v /nastavení dokoupit další sloty.  Maximální počet slotů je 20. Zvýšit sloty může kdokoliv. Kredity se strhnou tomu kdo příkaz zadal.

Můžu si na serveru spustit nějakou minihru jako na Mineplexu?

 • Nechceme aby byli všechny servery stejné a proto jsme se rozhodli jít jinou cestou než Mineplex. Hlavní síla hráčských serverů je v survival modu, ale už teď je možné vyměnit survival mód za minihru. Zatím je to Replica, Creative, SkyBlock, Spleef, HideAndSeek, Murder a další. Navíc server s minihrou nedostanete kompletně připravený, ale většinou si budete muset postavit třeba spawn, nebo arény a server si donastavit. Je to proto aby nebyli všechny servery stejné a aby jste si vyzkoušli jaké to je vytvořit vlastní a jedinečný server.

Na serveru nemám funkce o kterých píšete na webu.

 • Nové updaty funkcí a pluginů se na tvém serveru projeví až po jeho restartu. Restartuj server /Nastavení a vpravo dole.

Některá z funkcí serveru mi nefunguje, co mám dělat?

 • Systém je napsán tak, aby při startu serveru kontroloval funkčnost všech komponent a nastavení. Restartuj server. Pokud ani restart nepomohl, napiš svůj problém na fóum http://forum.gameteam.cz/ do sekce Hráčské servery, nebo přes kontaktní formulář na této stránce, kde co nejvíce popiš svůj problém, podepiš se nickem jako ve hře a odešli.

Může se můj Hráčský server dostat více podpory od GT, nebo se stát oficiálním serverem GameTeamu? 

 • Ano i toto je možné a už se to stalo. Server Klasik byl původně Hráčský server hráče Dronexe který se svojí pílí vypracoval až mezi oficiální servery GT.  Buď nejlepší mezi Hráčskými servery a věř, že si tě vedení GameTeamu všimne a možná ti i nabídne více slotů, větší váhu pluginů, nebo jinou fornu spolupráce. Nesnaž se, ale svůj server vedení GT vnutit. Ve finále by jsi si jen zajistil odmítnutí. Vedení GT pečlivě Hráčské servery sleduje.

Proč nejsou na Hráčských serverech povoleny command bloky? 

 • Jsem přesvědčen, že by to znamenalo smrt 99% hráčských serverů (majitele by si ho přes command bloky sami zabili) a ve finále by nefunkčnost svedli na GameTeam, Pokud toužíš po command blocích nezbude ti, než jít na www.MultiMine.cz a za 3,- kč na den si tam pronajmout server.

Starší novinky    

b

Mazáni Warpů

Přidán plugin na jednoduché mazání warpů a možnost zakázat Premium hráčům warpy vytvářet

Příkazem /RemWarp může moderátor a vyšší pozice pohodlně promazávat existující warpy. V menu /Nastavení – Editace práv – Premium přibyla možnost zakázat Premium hráčům možnost vytvářet warpy.ožnost vytvářet warpy.

b

Simple Rename

Plugin na jednoduché přejmenování itemů

Simple Rename umožní adminům přejmenovávat itemy včetně jejich popisu (lore). Majitel pak může tuto funkci povolit i ostatním skupinám hráčů.

Head Database Přidán plugin s 10 000+ minibloky

Po napsání příkazu /hdb se otevře menu s více než 10 000 minibloky.
Minibloky (hlavy) jsou rozděleny do skupin a lze použít i vyhledávání

W

HS Menu

Zde najdeš vše co potřebuješ

HS Menu shromažďuje spoustu užitečných věcí na jednom místě Příkaz /HS

b

Kupony

Rozdávání pomocí kuponů (základní plugin)

Princip je takový, že Majitel dá , nebo prodá hráči kupon kterým si hráč aktivuje nějakou funkci, například si změní barvu v chatu, nebo dostane přístup k určitému kitu, atd… Další info ve předinstalovaných pluginech. Pokud máte nápad co do Kuponů přidat pište sem... Plugin je mezi předinstalovanými pluginy, to znamená, že ho mají všechny servery již nainstalovaný a nestojí vás žádnou váhu. Majitel vše ovládá příkazem /Kupon

3 nové pluginy

Pluginy najdete v sekci Volitelné pluginy

SignEdit ti umožní upravovat text na cedulce bez jejího rozbití.
ShopKeeper umožní nastavit s čím a za co budou obchodovat vesničani.
ImageOnMap dostane do minecraft téměř libovolný obrázek.

g

ArmorStandEdit

Na všechny HS byl přidán plugin ArmorStandEdit

ArmorStandEdit umožňuje nastavit armorstand do požadované polohy a tvaru. Info
na https://mc.gameteam.cz/volitelne-pluginy/

GT Schematic Uploader

Přenos schematiku z a na Hráčský sevrer

Na všechny HS byl přidán plugin GTSchematicUploader. Info na http://schema.gameteam.cz/
Zároveň byl zvednut limit počtu editovaných bloků pro WorldEdit. SpoluMajitel a Majitel 500 000 bloků (//limit 500000), Builder 100 000 bloků. Video návod https://youtu.be/Q4TT95sx3fA

HS portály

Propoj více Hráčských sevrerů

Portály mezi hráčskými servery. Chcete spojit svůj HS s kamarádovým a v podstatě tak vytvořit vlastní Lobby s napojenými servery miniher? Koukni na video.

Divi WordPress Theme