Funkce
V krátkých odstavcích si zde vysvětlíme některé funkce serveru

Pokud budete mít k funkcím dotazy, nebo pokud máte návrhy na vylepšení, písněte nám na našem foru. Za každý smysluplný návrh vám budeme vděčni.

j

Registrace

Jak se správně zaregistrovat.

Při prvním připojení po tobě bude server vyžadovat registraci. Tu provedeš zadáním příkazu /Register Heslo Heslo. Pokud bys chtěl heslo karafiat, vypadal by příkaz takto: /Register karafiat karafiat. Po registraci doporučuji si vyplnit alespoň mail v /Profil. Pomůže ti při případné ztrátě hesla.

Přihlášení

Jak se správně přihlásit.

Při každém připojení tě server vyzve k přihlášení. To provedeš příkazem /Login Heslo (Heslo jsi zadal při registraci). pokud máš vlastní IP adresu, můžeš si v /Auth aktivovat „Automatické přihlašování“. To tě pak pozná podle tvé IP adresy a 12 hodin po tobě nebude chtít heslo.
POZOR! NEPOUŽÍVEJ POKUD MÁŠ SDÍLENOU IP ADRESU

c

Změna hesla

Jak si změním heslo?

Změna hesla je možná po přihlášení na server a zadání příkazu /Auth, kde v chatu klikneš na [Změnit heslo] a doplníš příkaz. Příklad: Staré heslo 123456 a nové heslo karafiat. Příkaz pak bude vypadat takto: /chp 123456 karafiat karafiat . Pokud jsi heslo zapomněl, použij kontaktní formulář na hl. stránce webu.

Na GameTeamu si můžeš změnit skin i s neoriginálkou. Zajdi na web Skin.GameTeam.cz a vyber si skin, který ti vyhovuje. Popis fungování systému skinů a řešení tvých problémů se skinem najdeš na https://mc.gameteam.cz/skiny/.

Mód. Servery

Módovany server se zaměřením na … .

Pro připojení na Módované Sevrery je zapotřebí stáhnout speciálního klienta, který nalezneš (včetně podrobného návod instalace a spuštění) na: http://Kratke.cz/TechnicLauncher

Hráčské Servery

Každý věrný hráč může na našem Lobby získat vlastní server.

Připravili jsme pro vás spoustu přednastavených minecraft serverů a rozhodli jsme se vám je dát k dispozici. Jak se budou tvářit kamarádi, až jim povíš, že jsi MAJITELEM serveru napojeného na Lobby jednoho z největších minecraftových portálů v Čechách a na Slovensku. Více o Hráčských serverech …

VIP

VIP ti přinese spoustu výhod a zpříjemnění hry.

Výhody VIP najdeš na každém serveru pod příkazem /Help. Výhody se na jednotlivých serverech liší tak, aby co nejvíce VIP hráči zpříjemnili hraní. Info o možnostech nákupu VIP …

Kredity

Kredity využiješ při nákupu v /Obchod.

Kredity jsou herní měna, kterou si můžeš kupit přes SMS, banku, Paypal… nebo vyhrát v našich soutěžích na serveru, webu, FaceBooku… Slouží k nákupu vylepšení v /Obchod, k vylepšení Hráčských Serverů a podobně. Info o možnostech nákupu Kreditů …

 

Tokeny

Tokeny jsou herní měna, kterou dostáváte za hraní na našich serverech.

Tokeny získáváte za killy, účast, výhry atd v našich minihrách. Utratit je můžete za všemožné vychytávky, jako jsou kity, classy a jiné výhody. Na každém serveru je zisk i možnost utratit Tokeny jiný.

Vouchery Kódy

VIP a Kredity z akcí.

Při různých akcích můžeš získat GT Voucher/Kód, který ti po zadání (/Kod tvůj_kod) na Lobby serveru GameTeam.cz aktivuje VIP, nebo přidá Kredity.
Pokud již VIP, nebo Kredity máš, Voucher ti VIP prodlouží, nebo zvýší počet Kreditů.
Příklad: /Kod I4N4-X4Y7-J7M6

~

BanList

Banlist je seznam hráčů, kteří mají z nějakého důvodu zákaz vstupu na server.

BanList je webová aplikace http://ban.gameteam.cz/, kde lze zjistit zda, proč, na jak dlouho, od koho a za co má hráč (nebo jeho IP) ban – tedy zákaz vstupu na server. O UnBan se žádá na našem fóru v sekci UnBany http://forum.gameteam.cz/index.php?p=/categories/bany-unbany

Barevný nick

Odliš se od ostatních hráčů barvou nicku

 Barevný nick ti umožní se odlišit od ostatních hráčů a získat určitou unikátnost. Barevný nick si koupíš v /Obchod. 

 

A

Boostery

Zrychli si zisk Tokenů, Zkušeností, nebo Úlomků

Booster po aktivaci znásobí získávání Tokenů, zkušeností do globálního levelu a nebo úlomků klíčů pro všechny hráče na serveru, kde byl aktivován.
Boostery získáš z denní a VIP odměny, z truhel a nebo nákupem v /Obchod
Aktivace boosteru: Jdi na server, kde chceš booster aktivovat, a v /Doplňky – Menu Boosterů – vyber server na kterém jsi a vyber, jaký booster chceš aktivovat.

Burza

Funkce byla pozastavena

Funkce byla pozastavena  Historii nabídek najdeš zde:  http://burza.gameteam.cz/

Denní odměny

Každý den si na Lobby vyzvedni svoji odměnu za věrnost.

Každý den si na Lobby u vesničana můžeš vyzvednou svojí denní odměnu. Odměna obsahuje Zkušenosti do globálního levelu, Úlomky klíčů a Tokeny. Výše denní odměny je závislá na tvém globálním levelu. Čím vyšší level, tím vyšší odměna. Speciální odměnu ještě dostávají VIP hráči.

l

Emoce

Emoce – Suffix za tvým nickem v chatu serveru.

Emoce vyjadřují jednoduchým způsobem tvé pocity, nálady, stavy a odlišují tě od ostatních hráčů. Emoce se ovládají po zadání příkazu /Emoce. Pokud jsi v emocích nenašel text, který by ti vyhovoval a po kterém toužíš, napiš nám přes kontaktní formulář na webu a požádej o přidání tvé emoce. Přístup k /Emoce se kupuje za Kredity v /Obchod na Lobby.

>

Globální level

Globální level odmění a zvýhodní věrné hráče.

Globální level (číslo na začátku řádku v chatu) ukazuje, jak věrný a jak zkušený hráč jsi. Navíc ti globální level přináší spoustu výhod věrného hráče. Více o globálním levelu …

 Guildy

Guilda – skupina lidí, kteří hrají jako tým

 

Guilda je skupina hráčů, kteří spolu hrají jako tým. Plněním úkolů a vlastní aktivitou se snaží překonat ostatní Guildy, získat slávu a spoustu odměn. Plnění úkolů je rozděleno do jednotlivých Sezón. Sezóny jsou různě dlouhé. Žebříček Guild – http://guilds.gameteam.cz/

Jezdecká zvířata

Projeď se na pekelném koni, nebo se proleť na drakovi.

Jezdecká zvířata můžeš získat ze speciálních truhel na Lobby, prémiové truhly v /Obchod, nebo na speciálních sezónních serverech (Halloween, Velikonoce, …)

 

Mazlík

Mazlík je tvůj nejvěrnější kamarád. Stále a všude s tebou.

Mazlíka můžeš získat ze speciálních truhel na Lobby, prémiové truhly v /Obchod, nebo na speciálních sezónních serverech (Halloween, Velikonoce, …)

 

Profil

Profil o tobě vypoví, jaký jsi killer, stavitel, hráč a daleko víc.

Profil se skládá ze dvou částí. Veřejná část je samostatná webová stránka, která shromažďuje informace a statistiky našich hráčů. Profil najdeš na http://Profil.GameTeam.cz . Neveřejná část – na serveru příkaz /Profil. Vyplněný /Profil je nutný k obnově hesla v případě jeho ztráty a k účasti v soutěžích. Na adresu uvedenou v /Profil vám bude doručena výhra.

Statistiky

Statistiky ti ukáží, jak aktivní jsi na jednotlivých serverech.

Statistiky sbírají informace o tvé činnosti na GameTeamu a po zadání příkazu /Stats ti je zobrazí v přehledném menu. Příkazem /Top zobrazíš globální statistiky jednotlivých serverů.

Truhly a klíče

Za hraní dostáváš úlomky klíčů, které potřebuješ k otevření speciálních truhel.

Z úlomků, které získáš z pokladů a za hraní, si na Lobby u Kováře (kovárna je za Radnicí) necháš vyrobit klíče, kterými otevřeš speciální truhly (najdeš je na Lobby vlevo za spawnem), ze kterých získáš Mazlíky, Efekty, Jezdecká zvířata, Gadgety, Helmy, Převleky, prostě dárky. Seznam a obsah truhel https://mc.gameteam.cz/obsah-truhel/

t

Quiz

Prokaž své vědomosti a vyhraj pár Kreditů.

V pravidelných intervalech se v chatu objeví Quizová otázka. Na otázku odpovídáš tak, že otevřeš chat a myší klikneš na správnou odpověď. Systém pak vybere ze správných odpovědí tři, které odmění Kredity.

 

Přátelé

Přátelé ti pomůžou najít kamarády, ať jsou kdekoliv na GameTeamu.

Po zadání příkazu /f se ti v chatu zobrazí menu, ve kterém můžeš přidávat/odebírat své přátele, portovat se na server, kde zrovna jsou, nebo jim poslat soukromou zprávu, i když jsou na jiném serveru než ty. Vše se ovládá klikáním do chatu.

YouTubeři

Máš YouTube kanál? Vezmi si prefix pro YouTubery

Pokud splňuješ podmínky (najdeš je na serveru pro YouTubery), můžeš si aktivovat prefix určený pro YouTubery. Máš-li zájem spolupracovat s oficiálním YT kanálem GameTeam.cz a máš 10 000+ odběratelů, kontaktuj nás přes https://mc.gameteam.cz/info-pro-letsplayery/

Přechod na plnohodnotný server – GameHosting

Baví tě provozovat vlastní server a chtěl bys mít plnou kontrolu nad svým serverem? Přejdi na plnohodnotný GameHosting. MultiMine.cz ti nabídne nejlepší poměr cena/výkon a přednastavené automatické VIP a SMS systémy, které ti pomohou s financováním serveru. Pokud si objednáš server na MultiMine.cz, můžeš je přes ticket požádat o přesun mapy a pluginů z tvého Hráčského serveru na tvůj nový GameHostingový server.

Divi WordPress Theme